Dojazd do nas

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

Mapa
  • Twoje ciało jest przygotowane na więcej
    przekonaj do tego swój umysł.
  • Stań w szranki
    z własnymi słabościami! U nas w grupie raźniej.
  • Zajęcia fitnes
    Latem w plenerze a zimą zapraszamy na salę
wtorek, 22 maj 2018
zajecia_joga_01.jpg

Ogłoszenia

Polub nas na Facebooku!

Polub Nas!

Trenerzy fitness

 

 

   Aleksandra Skorzus-Wieczorek 

Magister fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktor fitness IFAA Aerobic & Step, instruktor DeepWork Basic & Advance, instruktor Pilates I i II stopnia, uczestniczka wielu szkoleń i konwencji. Zawsze uśmiechnięta, a na zajęciach gwarantuję hektolitry wylanego potu połączone z dobrą zabawą i mnóstwem pozytywnej energii.

 

   Kasia Buczkowska

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu.

Solistka zespołu baletowego Teatru Rozrywki w Chorzowie, choreograf oraz instruktor Pilates Mat & Advanced. W koncertach sylwestrowych i spektaklach Teatru Rozrywki tańczy nie tylko w układach zbiorowych , ale i solowych. Stworzyła układy choreograficzne do wielu utworów w tych koncertach. Pełniła również funkcję asystenta choreografa m.in.Piotra Jagielskiego ( You can dance) w wielu spektaklach i musicalach m.in: “Jesus Christ Superstar”,widowisko baletowe “Gershwin”,”West Side Story”,”Producenci”, “Our House”. W sezonie 2002/2003 była solistką w siedmiomiesięcznym tournee musicalu “Mamma Mia” wyprodukowanego w Niemczech. Brała udział w wielu warsztatach tańca m.in.Biennale Tańca Współczesnego w Poznaniu i Bytomiu. Doskonaliła swoje umiejętności w innych formach tanecznych jak:jazz,taniec współczesny, tańce latynoamerykańskie. Tańczyła w grupie tanecznej towarzyszącej zespołowi Jose Toreesa. Prowadzi zajęcia dla dzieci,młodzieży oraz dorosłych ( Balet dla dzieci,Stretching, Pilates, Salsa-solo ) gwarantując nie tylko doskonalenie swoich umiejętności ale przede wszystkim dobra zabawę. 

 

  Arleta Małysz-Szecel

Mówi o sobie stuprocentowa fit mama, bo właśnie po urodzeniu dziecka przestawiła swoje życie zawodowe do góry nogami. Zrezygnowała z "pracy przy biurku" i poświęciła się swojej największej pasji- fitnessowi.
Kilka lat wcześniej ukończyła Studia Podyplomowe na AWF w Katowicach na kierunku Fitness i ćwiczenia siłowe. Między czasie brała udział w różnych kursach i szkoleniach.
Prowadzi różne formy zajęć od pilatesu i zdrowego kręgosłupa, po zajęcia wzmacniające i siłowe ( TBC, ABT, pump, tabate, trening obwodowy , fit ball),a także trampoliny.  Jednak najbliższe jej sercu są zajęcia siłowe. Pracuje z dziećmi (prowadząc zajęcia fit kids) i z osobami starszymi ( zdrowy kręgosłup). Jest również trenerem personalnym.  Jej wielka pasja jest także dietetyka. Ukończyła kurs dietetyki I stopnia w Polskim Instytucie Dietetyki.  Z zamiłowania biegaczka. Ma na swoim koncie kilka ukończonych półmaratonów. Chce udowadniać kobietom, ze chcieć to moc, wszystko zależy tylko od nas. Uważa, ze właśnie teraz po urodzeniu syna jest w życiowej formie
 

 

 

  Lidia Koncewicz

 Mam na imię Lidia i jestem licencjonowanym Trenerem Personalnym specjalizującym się w treningu z kobietami. Mam kwalifikację do prowadzenia zajęć fitness, takich jak Total Body Conditioning, Kettlebells i Trening Funkcjonalny. Posiadam również certyfikat ukończenia kursu Dietetyki Sportowej. Ze sportem jestem związana od 15 lat. Każdą chwilę swojego czasu lubię spędzać aktywnie. Zapraszam wszystkie Panie, które chcą w krótkim czasie wyrzeźbić swoją sylwetkę.

 

 
 
  

Adam Kosała

Absolwent AWF nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor fitness i trener personalny, dietetyk i masażysta. Do fitnessu trafił przez przypadek i działa już tak od wielu lat. Instruktor les mills bodycombat i cxworx. Specjalizacja to lekka atletyka, sporty siłowe i treningi w plenerze. Zajęcia maja każdemu dostarczyć dużej dawki energii oraz uśmiechu. Zajęcia sobie pomyślałem może nazwiemy "fit camp"? Zajęcia dla każdego gdzie uczestnicy sami sobie dobierają obciążenie treningowe i intensywność. Prowadzenie metoda interwałowa pozwala na zwiększenie efektywności ćwiczeń. Pierwsza ich cześć zmusi cale nasze ciało do wysiłku a druga cześć skupi się na tych partiach które najbardziej nam zależy wytrenować czyli uda, pośladki i brzuch. 

Popularne artykuły

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.     8.00 - 22.00
Sobobota     9.00 - 17.00
Ndz i Święta. 9.00 - 12.00

Partnerzy

SilesiaJestem Fit