Dojazd do nas

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

Mapa
  • Twoje ciało jest przygotowane na więcej
    przekonaj do tego swój umysł.
  • Stań w szranki
    z własnymi słabościami! U nas w grupie raźniej.
  • Zajęcia fitness
    Latem w plenerze a zimą zapraszamy na salę
sobota, 18 wrzesień 2021
demo04.jpg

Ogłoszenia

Polub nas na Facebooku!

Polub Nas!

Trenerzy fitness

  Denis Górniak

W wieku 6 lat zacząłem trenować Ju-Jitsu. Po kilku latach przekształciło się to w MMA i tak od 13- go roku życia trenowałem również boks oraz zapasy . Moją największa pasją jest sport. Jestem człowiekiem bardzo zadowolonym z życia i dążącym do swoich marzeń a największym moim marzeniem jest być jednym z najlepszych zawodników MMA . Poniżej przedstawiam państwu moje osiągnięcia sportowe od roku 2011 Rok 2011: Ogólnopolski turniej MMA Full Contact i Grappling rok 2012 : Mistrz Polski Południowej Mistrz Polski Centralnej Turniej Hadaka Waza Zostałem także wybrany sportowcem roku 2012 miasta Bytomia. Mistrz Polski rok 2013 : Mistrz Polski Centralnej, Puchar Polski Zachodniej, Puchar Polski Środkowej, Puchar Polski Południowej. Amatorski Puchar KSW, Międzynarodowy Turniej MMA "Bytomski Pyrlik", Mistrz Śląska MMA, Mistrz Śląska w Zapasach Styl Wolny, Mistrz Śląska w Boksie. Pierwsze Miejsca w Międzynarodowych turniejach bokserskich w Jaworznie i Knurowie. Mistrz wagi ciężkiej na 1O Ogólnopolskiej Olimpiadzie młodzieży w ŁODZI. Mistrz Polski rok 2014: Mistrz Polski Centralnej, Puchar Polski , Puchar Polski Środkowej Puchar polski Południowej Puchar pamięci żołnierzy wyklętych Puchar Dolnego Śląska, Mistrz Polski rok 2015. Mistrz Polski Ogólnopolski turniej w Bielawie. Walka na Słowacji - Gala "Fight the Heros ".Walka w Niemczech w Wittlich - Gala "INTEGRA FC". Ogólnopolski turniej w Dzierżanowie BJJ , Puchar Górnego Śląska Puchar Polski BJJ NO-GI Mistrzostwa Bytomia BJJ Rok 2016 Turniej Spartan Fight Puchar Polski Południowej BJJ. Wszystkie walki wymienione powyżej wygrałem!!!  W roku 2016 przechodzę na zawodowstwo.

   Kasia Buczkowska

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu.

Solistka zespołu baletowego Teatru Rozrywki w Chorzowie, choreograf oraz instruktor Pilates Mat & Advanced. W koncertach sylwestrowych i spektaklach Teatru Rozrywki tańczy nie tylko w układach zbiorowych , ale i solowych. Stworzyła układy choreograficzne do wielu utworów w tych koncertach. Pełniła również funkcję asystenta choreografa m.in.Piotra Jagielskiego ( You can dance) w wielu spektaklach i musicalach m.in: “Jesus Christ Superstar”,widowisko baletowe “Gershwin”,”West Side Story”,”Producenci”, “Our House”. W sezonie 2002/2003 była solistką w siedmiomiesięcznym tournee musicalu “Mamma Mia” wyprodukowanego w Niemczech. Brała udział w wielu warsztatach tańca m.in.Biennale Tańca Współczesnego w Poznaniu i Bytomiu. Doskonaliła swoje umiejętności w innych formach tanecznych jak:jazz,taniec współczesny, tańce latynoamerykańskie. Tańczyła w grupie tanecznej towarzyszącej zespołowi Jose Toreesa. Prowadzi zajęcia dla dzieci,młodzieży oraz dorosłych ( Balet dla dzieci,Stretching, Pilates, Salsa-solo ) gwarantując nie tylko doskonalenie swoich umiejętności ale przede wszystkim dobra zabawę. 

  

   Aleksandra Skorzus-Wieczorek 

Magister fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktor fitness IFAA Aerobic & Step, instruktor DeepWork Basic & Advance, instruktor Pilates I i II stopnia, uczestniczka wielu szkoleń i konwencji. Zawsze uśmiechnięta, a na zajęciach gwarantuję hektolitry wylanego potu połączone z dobrą zabawą i mnóstwem pozytywnej energii.

 

   Anna Dobies  

Fizjoterapeutka, pasjonatka świadomego ruchu. Chętnie inspiruję innych do tego, by dbać o siebie. Poznaję nowe formy masażu i terapii dla pacjentów bólowych. Elementy tańca łączę z ćwiczeniami aerobowymi. Ważne jest dla mnie zachowanie równowagi nie tylko w ćwiczeniach ale także w życiu. Prowadzi lekcje typu aktywny senior, zajęcia dla par, dorosły + dziecko.

 

Popularne artykuły

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.        8.00 - 22.00
Sobota           9.00 - 15.00
Ndz i Święta.  9.00 - 12.00

Partnerzy

SilesiaJestem Fit