Dojazd do nas

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

Mapa
 • Odkryj harmonię swojego ciała i umysłu na nowo
  Poznaj kolejne możliwości w modelowaniu sylwetki
 • Nieinwazyjne konturowanie ciała
  Zabiegi do ujędrnienia skóry i liftingu ciała
sobota, 08 maj 2021

Modelowanie sylwetki

Endermomasaż plus

Endermomasaż plus fale radiowe, promieniowanie IR, masaż ssąco próżniowy, mechaniczny masaż rolkami.

 

 

  Skuteczna terapia redukcji celulitu i modelowania sylwetki wykorzystująca najnowsze technologie w branży kosmetycznej. Urządzenie kosmetyczne MAGNIFICO zdobyło wyróżnienie w prestiżowym konkursie rightskórnego. W trakcie oddziaływania RF na wybrany obszar np. uda - stymulujemy fibroblasty do produkcji kolagenu oraz elastyny. A nasza skóra staje się jędrna i elastyczna.

Inspiracje Roku 2014 w kategorii "Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało" zorganizowanym przez magazyn SPA Inspirations.

Jeżeli borykasz się z : 

- cellulitem, 
- wiotkością skóry,
- miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej tak jak bryczesy,
- obrzękiem nóg wynikający z zastoju limfy,
- czujesz się spięty/spięty.

 

To ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Endermomasaż plus

Endermomasaż w kombinezonie

   Istotną informacją na wstępie jest że do tego zabiegu wymagany jest kombinezon. 
Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy. Poniżej odpowiemy, na czym polega odchudzające i antycellulitowe działanie endermologii?
Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy. Na czym polega endermologia? Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. Sprawdź, jak endermologia może cię wspomóc w walce o jędrną skórę i zgrabne ciało.

   Endermologia to zabieg wyszczuplający i modelujący sylwetkę. Endermologia na twarz pozwala wysmuklić podbródek i ujędrnić skórę.
Endermologia to masaż podciśnieniowy, wykonywany z ogromną siłą nacisku, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną, w związku z tym ma działanie:

 • odchudzające,
 • odmładzające,
 • oczyszczające,
 • terapeutyczne - zmniejsza różne rodzaje bólu.

Endermologia - dla kogo przeznaczony jest ten zabieg? 


   Najbardziej spektakularne efekty osiągną osoby, które zdecydują się na endermologię w celu likwidacji cellulitu i wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Dzięki pobudzeniu metabolizmu, organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu. Endermologia to zabieg, który stymuluje do odnowy biologicznej skóry, dlatego jest polecany także osobom, które pragną poprawić kontury twarzy i poprawić elastyczność jej skóry. Endermologia jest wykorzystywana także w leczeniu bólów mięśniowych, bólów kręgosłupa czy dolegliwości reumatycznych. 

Czytaj więcej: Endermomasaż w kombinezonie

Liporadiologia

PODCIŚNIENIOWA LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA 40kHz

   Liposukcja ultradźwiękowa to jedna z najskuteczniejszych metod redukcji tkanki tłuszczowej. Fale ultradźwiękowe wzbudzają w ośrodku ciekłym fale ciśnienia i podciśnienia o dużej prędkości. Fale te wywołują zjawisko kawitacji - jest to zjawisko fizyczne, które następuje wskutek zmian ciśnienia wewnątrz cieczy, wywołanych przez źródło dźwiękowe. Zmiany ciśnienia oddziałują na mikropęcherzyki obecne w cieczach i w tkankach organicznych. Mikropęcherzyki poddane ciągłym zmianom ciśnienia fali akustycznej zwiększają swoje wymiary aż do momentu, gdy ciśnienie zewnętrzne powoduje ich implozję, wzbudzając falę uderzeniową o dużej energii. Implozja milionów mikropęcherzyków przypadających na 1 cm3 prowadzi do rozbicia znajdującej się obok tkanki tłuszczowej, ponieważ najpierw powoduje rozerwanie wiązań komórkowych komórek tłuszczowych (efekt rozpakowania). Następnie powoduje ona rozerwanie ściany komórkowej komórek tłuszczowych i wiązań włóknistych występujących w tkance tłuszczowej. Komórki tłuszczowe, które mają błonę bardzo podatną na działanie ciśnienia wywołanego przez mikropęcherzyki powstałe podczas kawitacji, ulegają rozbiciu (lysis komórek tłuszczowych) i uwalniają swoją zawartość. Uwolniona zawartość komórek tłuszczowych jest metabolizowana z organizmu naturalnymi drogami. Urządzenie wyposażone jest w głowicę, która umożliwia przeprowadzenie zabiegu liposukcji ultradźwiękowej z podciśnieniem - ułatwia to wykonanie zabiegu prawidłowo metodycznie i maksymalizuje efekty, gdyż energia fali akustycznej podawana jest bezpośrednio do tkanki tłuszczowej.

Czytaj więcej: Liporadiologia

Urządzenie Magnifico

Niechirurgiczne konturowanie i napinanie twarzy i ciała MAGNIFICO 

 

   Niezwykle skuteczne zabiegi wykonywane urządzeniem MAGNIFICO, które zdobyło wyróżnienie w prestiżowym konkursie Inspiracje Roku 2014 w kategorii „Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało” zorganizowanym przez magazyn SPA Inspirations.

   Maksymalne efekty gwarantuje terapia skojarzona – podczas jednego zabiegu wykorzystujemy 5 niezastąpionych technologii:

 • Podciśnieniowa liposukcja ultradźwiękowa
 • Fale radiowe RF
 • Promieniowanie IR
 • Masaż ssąco-próżniowy (endomasaż)
 • Mechaniczny masaż rolkami

 


Urządzenie kosmetyczne MAGNIFICO zdobyło wyróżnienie w prestiżowym konkursie Inspiracje Roku 2014 w kategorii "Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało" zorganizowanym przez magazyn SPA Inspirations.

Czytaj więcej: Urządzenie Magnifico

Popularne artykuły

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.        8.00 - 22.00
Sobota           9.00 - 15.00
Ndz i Święta.  9.00 - 12.00

Partnerzy

SilesiaJestem Fit