Dojazd do nas

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

Mapa
  • Rzeźbiąc ciało
    kształtujesz przede wszystkim swój charakter
  • Przekraczając własne słabości
    przekonaj się ile jesteś wart
  • Każdego dnia
    powstań i działaj!
niedziela, 27 wrzesień 2020
Regulamin do pobrania
Sala fitness
Zgłoszenie kandydata do klubu fitness i siłowni "Studio Ruchu 77"
Regulamin JUMP 4 Fit
Zapoznaj się z regulaminem
REGULAMIN DOTYCZĄCY ZAJĘĆ z trampolinami: „jump4fit”.

Siłownia

Nowe maszyny na siłowni

   Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwa nowe nabytki w naszej siłowni. Pierwszy to maszyna do podciągania ciała ze stosem. Druga na najszerszy grzbietu z podparciem pod klatkę. 

Efekty podciągania na drążku – wzmocnienie mięśni pleców 

   Podciąganie na drążku pomaga także w rozwoju górnej części pleców. Korzystając z naszej maszyny, przez dobór odpowiedniej przeciwwagi możemy wspomóc podciąganie swojego ciała. Następnie systematycznie ćwicząc i wzmacniając mięśnie można odejmując przeciwwagę zwiększając obciążenie, podciągając swój ciężar ciała.W tym przypadku najlepsze efekty daje podciąganie nachwytem z szerokim rozstawem dłoni na drążku. Podczas tak wykonywanego ćwiczenia najmocniej pracuje mięsień najszerszy grzbietu, co wpływa na poszerzenie górnej części pleców. Jest to wariant podciągania polecany szczególnie mężczyznom, którzy chcą uzyskać kształt sylwetki przypominający V. 
   Równomierne wzmocnienie mięśni uzyskamy, jeśli co jakiś czas będziemy zmieniać parametry ruchu. W tym celu należy pamiętać o zmianach techniki chwytu – na przykład jeden trening wykonywać w podchwycie z rękami na szerokości barków, kolejny – w szerokim nachwycie. Tak rozplanowany wysiłek pozwoli na uzyskanie efektu w postaci harmonijnie rozwiniętych górnych partii sylwetki.

Czytaj więcej: Nowe maszyny na siłowni

Zmiany zmiany, idzie nowe

Jak zapytasz co u nas. Odpowiadamy, Zmiany zmiany, idzie nowe!

Koniec roku to dobra chwila refleksję i podsumowania. Mijający 2016 rok trzeba uznać za pracowity. W tym roku mamy nową salę fitness bogato wyposażoną w sprzęt m.in. trampoliny. W siłowni mamy nowe maszyny, większość obić została wymieniona oraz zakupiliśmy nowe bieżnie. Wyremontowane zostały szatnie i prysznice męskie. Wszystko to dla naszych stałych jak i nowych klubowiczów.

Kilka słów o nowych bieżniach. 

Pierwsze wrażenia z użytkowania. "Dla zainteresowanych zapisywaniem wyników swoich osiągnięć biegowych ;) informacja: FIT SHOW - aplikacja która Wam w tym pomoże Pierwsze testowanie NOWYCH BIEŻNI za nami. Działają cicho i bardzo płynnie ! Prawdziwą uciechą dla BIEGACZY tych biegających bardziej wyczynowo oraz tych biegających amatorsko - długie dystanse - może być aplikacja na smartfony: FitShow, która łączy się bezprzewodowo z urządzeniem i podczas biegu rejestruje i zapisuje Wasze wyniki. Dzięki temu będziecie mogli dokonywać zapisów Waszych biegów, porównywać wyniki, analizować wskazania które pozwolą Wam śledzić postępy i poprawę formy. Ci, którzy korzystają z takich aplikacji w plenerze - wiedzą o co chodzi. Teraz można będzie połączyć aplikację z bieżnią. Załączam zrzuty z ekranu telefonu dotyczące aplikacji oraz dane do pobrania jej na telefon. 

 

Czytaj więcej: Zmiany zmiany, idzie nowe

Trening personalny

Trening personalny jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn pragnących rozbudować muskulaturę, zgubić mięsień piwny, czy poprawić wytrzymałość oraz dla kobiet odchudzających się, wracających do formy po porodzie, czy po prostu pragnących Trening personalnyodrobiny ruchu. Każdy znajdzie odpowiedni trening dla siebie bez względu na wiek, bo każdy wiek jest dobry, by rozpocząć aktywność fizyczną i zadbać o swoje zdrowie.

Zgrabna sylwetka, dobra kondycja, sprawność i siła to rzeczy, które dają nam większe poczucie pewności siebie, dodają odwagi, pozwalają śmielej podejmować nowe wyzywania i wpływają na dłuższe cieszenie się życiem bez problemów zdrowotnych. Aby to osiągnąć potrzeba determinacji, ale też wiedzy i doświadczenia. Jestem przekonany, że jako trener personalny je posiadam i mogę się nimi podzielić.

Aktywność fizyczna daje lepsze samopoczucie, rozwija wiarę w swoje możliwości i jest receptą na dłuższe cieszenie się zdrowiem. Podczas treningu można również rozładować negatywne emocje. Wszystko to jest pozytywnym skutkiem ubocznym oferowanych przeze mnie treningów indywidualnych.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, pomyśl perspektywicznie i zdecyduj się na poprawę jakości swojego życia oraz współpracę z odpowiednim Trenerem Personalnym.

Trening interwałowy na siłowni

  Trening interwałowy lub, bardziej precyzyjnie, intensywny trening interwałowy, zwany też HIIT (ang. High Intensity Interval Training), to trening o zmiennej intensywności ćwiczeń. Został on opracowany na potrzeby wyczynowych sportowców w celu polepszenia ich wytrzymałości, siły i prędkości. Okazało się, że niejako ubocznym efektem treningu interwałowego jest znaczna redukcja tkanki tłuszczowej. Właśnie dzięki wyjątkowej skuteczności w redukcji nadmiaru depozytów tłuszczowych (3x bardziej skuteczny od standardowych treningów aerobowych), trening ten stał się wyjątkowo popularny także wśród amatorów.

Czytaj więcej: Trening interwałowy na siłowni

Popularne artykuły

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.        8.00 - 22.00
Sobota           9.00 - 15.00
Ndz i Święta.  9.00 - 12.00

Partnerzy

SilesiaJestem Fit