Dojazd do nas

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

Mapa
  • Rzeźbiąc ciało
    kształtujesz przede wszystkim swój charakter
  • Przekraczając własne słabości
    przekonaj się ile jesteś wart
  • Każdego dnia
    powstań i działaj!
sobota, 18 wrzesień 2021
20160518_205234.jpg

Ogłoszenia

Cennik

Nowe maszyny na siłowni

   Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwa nowe nabytki w naszej siłowni. Pierwszy to maszyna do podciągania ciała ze stosem. Druga na najszerszy grzbietu z podparciem pod klatkę. 

Efekty podciągania na drążku – wzmocnienie mięśni pleców 

   Podciąganie na drążku pomaga także w rozwoju górnej części pleców. Korzystając z naszej maszyny, przez dobór odpowiedniej przeciwwagi możemy wspomóc podciąganie swojego ciała. Następnie systematycznie ćwicząc i wzmacniając mięśnie można odejmując przeciwwagę zwiększając obciążenie, podciągając swój ciężar ciała.W tym przypadku najlepsze efekty daje podciąganie nachwytem z szerokim rozstawem dłoni na drążku. Podczas tak wykonywanego ćwiczenia najmocniej pracuje mięsień najszerszy grzbietu, co wpływa na poszerzenie górnej części pleców. Jest to wariant podciągania polecany szczególnie mężczyznom, którzy chcą uzyskać kształt sylwetki przypominający V. 
   Równomierne wzmocnienie mięśni uzyskamy, jeśli co jakiś czas będziemy zmieniać parametry ruchu. W tym celu należy pamiętać o zmianach techniki chwytu – na przykład jeden trening wykonywać w podchwycie z rękami na szerokości barków, kolejny – w szerokim nachwycie. Tak rozplanowany wysiłek pozwoli na uzyskanie efektu w postaci harmonijnie rozwiniętych górnych partii sylwetki.

Czytaj więcej: Nowe maszyny na siłowni

Popularne artykuły

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.        8.00 - 22.00
Sobota           9.00 - 15.00
Ndz i Święta.  9.00 - 12.00

Partnerzy

SilesiaJestem Fit