Dojazd do nas

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

Mapa
 • Rzeźbiąc ciało
  kształtujesz przede wszystkim swój charakter
 • Przekraczając własne słabości
  przekonaj się ile jesteś wart
 • Każdego dnia
  powstań i działaj!
wtorek, 26 styczeń 2021

Suplementacja

Popraw trening skutecznym suplementem po

   W ofercie suplementów po treningu mamy do zaoferowania cztery różne pozycje na stałe w naszym sklepiku działającym przy recepcji siłowni studia ruchu 77.

1. Odżywka białkowa Matrix lub zamiennie CFM Protein 82

Matrix 5.0 mieszanka wyselekcjonowanych, najwyższej jakości koncentratów białkowych, o niespotykanych walorach smakowych. Jeśli raz spróbujesz tej odżywki, nie będziesz chciał już innej. Przy tym wszystkim produkt nie zawiera aspartamu i dostarcza najlepszych rodzajów białek sportowcom wszelkich dyscyplin.

Cechy charakterystyczne dla Matrixa 5.0 to przede wszystkim

Rewelacyjna rozpuszczalność za pomocą łyżki

Anaboliczne i antyktaboliczne proteiny

Idealne dla każdego, nawet dla rekonwalescentów

Niesamowity smak nawet z wodą

Serwatka, micelarna kazeina, albumina jaj

Vitalmax CFM Protein 82% to odżywka wysokobiałkowa w której jedynym źródłem białka jest koncentrat białka serwatkowego CFM. Proteina użyta w odżywce białkowej produkowana jest w zaawansowanym technologicznie procesie filtracji CFM. Pozyskany w ten sposób koncentrat białek serwatkowych charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą i przyswajalnością - BV 104.

Odżywka Vitalmax CFM Protein 82 zawiera całe spektrum aminokwasów w tym zwiększoną zawartość aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) a także frakcje serwatkowe mające wpływ na produkcję w organizmie hormonu IGF-1 powodującego wzrost masy mięśniowej.

Dodane aktywatory metaboliczne (m.in. kreatyna, witaminy, minerały) powodują lepsze wykorzystanie białka jako np. budulca masy mięśniowej a dodatek hydrolizatu kolagenu pozwala na lepszą ochronę ścięgien i stawów podczas intensywnych treningów.

2. CFM Gainer 30

CFM Gainer 30 to odżywka węglowodanowo-białkowa, której regularne spożywanie, przy jednoczesnym treningu siłowym wspomaga przyrost masy mięśniowej. 

Gainery zostały stworzone w celu praktycznego ułatwienia diety, w tego typu odżywkach białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały znajdują się w odpowiednich proporcjach. Stosowane są głównie w cyklach treningowych mających za zadanie rozbudowę masy mięśniowej. Białko użyte w Vitalmax CFM Gainer 30 produkowane jest w zaawansowanym technologicznie procesie ultrafiltracji CFM (Cross Flow Mikrofiltration). Charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą i przyswajalnością - BV 104. 

 

3. Baton Matrix pro 32 

To doskonały posiłek po treningu, w szkole, w pracy i podróży. Znakomity dla ludzi będących na nisko węglowodanowej diecie Low carb. Słodzony sukralozą, niska zawartość tłuszczu.

Poznaj inne produkty firmy Olimp Labs, polskiego producenta suplementów diety i odżywek.

Producent batona białkowego - Matrix pro 32:

 

 

 

4. BCAA Xtra Drink

Jest to napój funkcjonalny skracający okres regeneracji po wysiłku fizycznym i pozytywnie wpływający na wytrzymałość organizmu.

 

Wszystko dostępne w naszym klubowym sklepiku. 

CLA nie tylko dla Pań

Suplement diety zawierający sprzężone izomery kwasu linolowego CLA, wzbogacony:
L-karnityną, która uczestniczy w transporcie składników tłuszczu – kwasów tłuszczowych do centrów energetycznych jakimi są mitochondria;
ekstraktem zielonej herbaty, mianowanym na zawartość galusanianu epigalokatechiny EGCG, który wspiera prawidłowy metabolizm i utlenianie tłuszczów w organizmie.
 

Suplement diety dostarcza trzy najbardziej aktywne substancjewspomagające proces redukcji tkanki tłuszczowej: CLA, wyciąg zielonejherbaty mianowany na EGCG oraz l-karnitynę. Specjalnie dobrany zestawskładników uaktywnia wszystkie etapy spalania tłuszczu, zapobiegając jednocześnie utracie jędrności ciała. Kilkutygodniowa suplementacjazapewnia widoczny spadek wagi, ogranicza ryzyko efektu jo-jo oraz dajewyraźne zmniejszenie oznak cellulitu.

Dlaczego połączenie CLA z zieloną herbatą plus L-KARNITYNA  tak skutecznie wspomaga odchudzanie? 

Dienykwasu linolowego określane skrótową nazwą CLA w połączeniu zespecjalnie wyizolowanymi związkami polifenolowymi zielonej herbatybardzo skutecznie uzupełniają się w procesie modelowania sylwetki.Wyciąg zielonej herbaty zawiera silnie działające substancjebioaktywne, które przyspieszają trzy zasadnicze procesy: zapoczątkowująproces rozpadu tłuszczu, nadzorują jego sprawne spalanie w komórkachmięśniowych oraz zabezpieczają przed reakcją ponownego gromadzeniarezerw tłuszczowych. Z kolei obecność kwasów CLA odpowiada zadoszczętne niszczenie komórek tłuszczowych, tak by nie mogły one nigdyodbudować swoich strat. Ponadto CLA silnie  uaktywniają proces budowybiałek mięśniowych w miejsce utraconego tłuszczu, w efekcie czego ciałowyraźnie zyskuje na jędrności.

Jaki wpływ na działanie suplementu ma dodatek l-karnityny?
Dlaczego kombinacja CLA z ZIELONĄ HERBATĄ plus L-KARNITYNA jest bardziej skuteczna niż połączenie samego CLA z zieloną herbatą?

Dotej pory na rynku pojawiło się wiele preparatów CLA z zieloną herbatą,ale jak się okazuje,  ich działanie w praktyce nie zawsze bywaskuteczne. Ograniczona efektywność wynika m.in. ze zmniejszonejaktywności jednej z reakcji metabolicznych, za którą w organizmieodpowiada karnityna. Pomimo że polifenole zielonej herbaty oraz CLAsilnie wspomagają proces utraty tłuszczu, to jednak bez obecnościkarnityny efekt ten może być ograniczony. Karnityna warunkuje bowiemsprawny transport tłuszczów do „komór spalania" oraz poprawia dostępniszczącego je tlenu Tylko zestawienie CLA, zielonej herbatyzawierającej  EGCG i KARNITYNY może zapewnić tak silny efektodchudzający.
Poza znacznym dodatkiem l-karnityny nasz preparat wodróżnieniu od podobnych, konkurencyjnych zawiera specjalny mianowanyna zawartość EGCG ekstrakt Zielonej herbaty ,które  to dopiero w takiejpostaci wspólnie z CLA warunkują  prawidłowy i pełny proces  spalaniatkanki tłuszczowej.

W jaki sposób suplement diety zapobiega powstawaniu cellulitu?

 Szczególnąrolę pod tym względem pełnią kwasy tłuszczowe CLA. Ten niezwykle cennyskładnik pokarmowy wspomaga zarówno utratę tłuszczu jak też silniechroni tkankę mięśniową. Ubytek tkanki tłuszczowej powiązany zewzmocnieniem struktury mięśni powoduje silniejsze ujędrnienie iwzmocnienie  skóry, nadając jej bardziej gładki i sprężysty wygląd. CLA jednocześnie skutecznie zabezpiecza przed odkładaniem sięuciążliwych grudek tłuszczu, na powstawanie których w szczególnościnarażone są okolice  ud i pośladków. Efektywność tego procesu dodatkowowspomaga l-karnityna.

Komu suplement polecany jest w szczególności?

Taspecjalnie opracowana formuła preparatu sprawdza się niemal w każdymprzypadku nadwagi. Suplement jest szczególnie wskazany zarówno podczasstosowania kuracji odchudzającej jak również po jej zakończeniu. Wtrakcie trwania terapii, preparat nie tylko dynamicznie przyspieszaproces spalania tłuszczu, ale także zapobiega utracie jędrności ciała.Natomiast po zakończeniu kuracji ogranicza  ryzyko pojawienia sięefektu jo-jo. Suplement wywiera dodatkowe, bardzo korzystne działaniena pracę serca i układu krążenia. Może być z powodzeniem stosowanytakże w warunkach niskiej aktywności fizycznej.

Jak stosować suplement  Olimp CLA z Zieloną Herbatą plus L-Karnityna ?

Wokresie trwania kuracji odchudzającej suplement najlepiej przyjmować 2razy dziennie po 2 kapsułki: na czczo lub po śniadaniu oraz ok. 30 minprzed planowanym wysiłkiem (względnie kolacją). Po osiągnięciuoczekiwanego spadku masy ciała, zaleca się stosowanie suplementujeszcze przez okres min. 8 tygodni, w ilości 2 kapsułek na dobę, w celuuniknięcia efektu jo-jo.

Dawkowanie:
Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki 2 razy dziennie - po śniadaniu i na ok. 30 min. przed aktywnością fizyczną

Silna formuła przetreningowa

Najsilniejsza i najskuteczniejsza odżywka przedtreningowa Nox Pump od Dorian Yates to stak przedtreningowy nie zawierający kreatyny. Naukowo opracowana formuła tego rewelacyjnego wolumizera komórkowego zapewni doznania, z którymi żaden sportowiec się nie spotkał stosując inne suplementy. Stosując Nox Pump zapewnia się niezbędną do mocnego treningu - energię, dzięki której można rozwinąć mięśnie oraz ich siłę i masę, jednocześnie pozbywając się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Zatem stosowanie Noxpump to wyłącznie pozytywne rezultaty!

Silne boostery azotowe – L-arginina, AAKG; 

GlycoCarn - Ten opatentowany ester L-karnityny jest o wiele wydajniejszy od innych form karnityny. Poprawia kr±żenie krwi a także pomaga przy wytwarzaniu energii poprzez ułatwianie transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów. Rekompensuje także braki tlenowe powstałe na skutek ćwiczeń a także ogranicza produkcje kwasu mlekowego; 

Guarana – Wpływa na zwiększenie siły i wytrzymałości oraz ogólnej wydolności podczas treningu; 

Chocamina - Jest opatentowanym wyciągiem z kakaowca dostarczającym wszystkie korzyści zdrowotne czekolady pomijając przy tym tłuszcz i cukry. Ma wpływ na spalanie tłuszczu a także wzrost energii; 

Jeśli chcecie wiedzieć czego nie znajdziecie w tej zaawansowanej formule, mamy dla Was również i tę informację - NOX PUMP nie zawiera aspartamu, sacharozy ani laktozy - każdy gram to tylko i wyłącznie starannie dobrane aktywne składniki.

Napalm - Extream

Nowy i udoskonalony, silnie pobudzający suplement przedtreningowy w płynie do natychmiastowego użycia i wygodnej poręcznej butelce Napalm
 • Naukowo opracowana mieszanka aktywnych składników
 • Potężny „zastrzyk” energii
 • Zapewnia energetyczne pobudzenie
 • Zwiększa wytrzymałość i wydolność
 • CarnoSyn® opatentowana Beta alanina
 • Poprawia skupienie i koncentrację
 • Bez cukru i bez tłuszczu
 • Wzbogacony o PeptoPro®
Motywacja pełni kluczową rolę w osiąganiu coraz lepszych wyników sportowych. Gdy stajesz się coraz większy, silniejszy i bardziej doświadczony, odkrywasz, że coraz trudniej o dalsze postępy, szczególnie bez odpowiedniego nastawienia psychicznego i motywacji. Dlatego właśnie została zaprojektowana seria Xtreme Napalm®. Suplement diety XTREME NAPALM® IGNITER SHOT w płynie to preparat dedykowany osobom prowadzącym aktywny tryb życia, polecany szczególnie przed planowanym wysiłkiem fizycznym, który wymaga zwiększonej motywacji i koncentracji. Składniki aktywne produktu: opatentowana beta alanina czyli CarnoSyn® , kofeina, tauryna, glukuronolakton, które wspomagają organizm w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego, zwiększają wytrzymałość, maksymalizują zdolność koncentracji oraz szybkość reakcji. Potężne składniki aktywne uzupełniono dodatkowo o PeptoPro® , który potęguje oraz nasila jego synergistyczne działanie. Wszystko to zostały zamknięte w łatwiej do połknięcia płynnej formie.

Zalety płynnej postaci preparatu:
Szybkość wchłaniania wszystkich składników preparatu jest wyraźnie większa niż w przypadku tabletek czy kapsułek. Oznacza to zdecydowanie szybsze działanie. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowy i orzeźwiający , cytrynowy smak. W połączeniu z wygodnym, małym opakowaniem, które mieści się nawet w kieszeni, sprawia to, że używanie tego preparatu to czysta przyjemność i komfort.

Ultra-skoncentrowana dawka energii przed treningiem

       S.A.W. to ultra-skoncentrowana formuła przedtreningowa z myślą o wyczynowym treningu. Suplement wykazuje silne działanie anaboliczne oraz pomaga uzyskać twarde i napompowane mięśnie w trakcie ćwiczeń. Produkt firmy TREC, o enigmatycznej nazwie S.A.W zapewnia im dodatkowe dotlenienie, odżywienie i impuls do wzrostu. Unikalny kompleks beta-alaniny, kofeiny i neurostymulatorów nasila produkcję energii, poprawia koncentrację i zwiększa motywację do treningów. Preparat może opóźniać objawy zmęczenia oraz przeciwdziałać nadmiernemu zakwaszeniu tkanek. S.A.W.wspomaga budowanie siły i masy mięśni, a także poprawia wydolność podczas ciężkich wysiłków fizycznych.

Sklep - suplementy diety i odżywki

    Zapraszamy do niewielkiego sklepiku w naszej siłowni. Posiadamy w ofercie suplementy, przed treningiem w formie shotów energetycznych. Suplementów które działają podczas treningu wspomagające odchudzanie, spalanie tłuszczu. Ale najważniejsze jest aby po treningu sięgnąć po źródło białka które zatrzyma lawinowo rosnący katabolizm. Również na taką sytuację jesteśmy gotowi. Warto też zapytać o inne specyfik na resztę dnia. Jesteśmy w stałej współpracy z dostawcami sprawdzonych marek suplementów.   

Suplementy
Suplementy

 

Ze stałych pozycji mamy w ofercie przedtreningiem:

1. Napalm
2. S.A.W.
3. NoxPump
4. L-carnitina 3000 - dla pań
5. CLA nie tylko dla pań - sprzedajemy opakowania o 60 kapsułek
 
Po treningu:
 
1. odżywka białkowa Matrix lub CFM Protein 82
2. CFM Gainer
3. baton proteinowy Matrix
4. aminokwasy BCAAxtra - w płynie, puszka 250 ml
 
 

Popularne artykuły

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.        8.00 - 22.00
Sobota           9.00 - 15.00
Ndz i Święta.  9.00 - 12.00

Partnerzy

SilesiaJestem Fit