Dojazd do nas

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

Mapa
  • Rzeźbiąc ciało
    kształtujesz przede wszystkim swój charakter
  • Przekraczając własne słabości
    przekonaj się ile jesteś wart
  • Każdego dnia
    powstań i działaj!
czwartek, 03 grudzień 2020

Popraw trening skutecznym suplementem po

   W ofercie suplementów po treningu mamy do zaoferowania cztery różne pozycje na stałe w naszym sklepiku działającym przy recepcji siłowni studia ruchu 77.

1. Odżywka białkowa Matrix lub zamiennie CFM Protein 82

Matrix 5.0 mieszanka wyselekcjonowanych, najwyższej jakości koncentratów białkowych, o niespotykanych walorach smakowych. Jeśli raz spróbujesz tej odżywki, nie będziesz chciał już innej. Przy tym wszystkim produkt nie zawiera aspartamu i dostarcza najlepszych rodzajów białek sportowcom wszelkich dyscyplin.

Cechy charakterystyczne dla Matrixa 5.0 to przede wszystkim

Rewelacyjna rozpuszczalność za pomocą łyżki

Anaboliczne i antyktaboliczne proteiny

Idealne dla każdego, nawet dla rekonwalescentów

Niesamowity smak nawet z wodą

Serwatka, micelarna kazeina, albumina jaj

Vitalmax CFM Protein 82% to odżywka wysokobiałkowa w której jedynym źródłem białka jest koncentrat białka serwatkowego CFM. Proteina użyta w odżywce białkowej produkowana jest w zaawansowanym technologicznie procesie filtracji CFM. Pozyskany w ten sposób koncentrat białek serwatkowych charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą i przyswajalnością - BV 104.

Odżywka Vitalmax CFM Protein 82 zawiera całe spektrum aminokwasów w tym zwiększoną zawartość aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) a także frakcje serwatkowe mające wpływ na produkcję w organizmie hormonu IGF-1 powodującego wzrost masy mięśniowej.

Dodane aktywatory metaboliczne (m.in. kreatyna, witaminy, minerały) powodują lepsze wykorzystanie białka jako np. budulca masy mięśniowej a dodatek hydrolizatu kolagenu pozwala na lepszą ochronę ścięgien i stawów podczas intensywnych treningów.

2. CFM Gainer 30

CFM Gainer 30 to odżywka węglowodanowo-białkowa, której regularne spożywanie, przy jednoczesnym treningu siłowym wspomaga przyrost masy mięśniowej. 

Gainery zostały stworzone w celu praktycznego ułatwienia diety, w tego typu odżywkach białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały znajdują się w odpowiednich proporcjach. Stosowane są głównie w cyklach treningowych mających za zadanie rozbudowę masy mięśniowej. Białko użyte w Vitalmax CFM Gainer 30 produkowane jest w zaawansowanym technologicznie procesie ultrafiltracji CFM (Cross Flow Mikrofiltration). Charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą i przyswajalnością - BV 104. 

 

3. Baton Matrix pro 32 

To doskonały posiłek po treningu, w szkole, w pracy i podróży. Znakomity dla ludzi będących na nisko węglowodanowej diecie Low carb. Słodzony sukralozą, niska zawartość tłuszczu.

Poznaj inne produkty firmy Olimp Labs, polskiego producenta suplementów diety i odżywek.

Producent batona białkowego - Matrix pro 32:

 

 

 

4. BCAA Xtra Drink

Jest to napój funkcjonalny skracający okres regeneracji po wysiłku fizycznym i pozytywnie wpływający na wytrzymałość organizmu.

 

Wszystko dostępne w naszym klubowym sklepiku. 

Popularne artykuły

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.        8.00 - 22.00
Sobota           9.00 - 15.00
Ndz i Święta.  9.00 - 12.00

Partnerzy

SilesiaJestem Fit